KIBRIS TÜRK AMME MEMURLARI SENDIKASI
LİDERLERDEN ÇÖZÜM İÇİN İRADE BEKLİYORUZ.
İCRAAT DEĞİL, ZAM HÜKÜMETİ OLMA YOLUNDA…
MÜŞAVİRLİK YASASI BEKLENTİLERİ KARŞILAMI
KTAMS’TA DONÖR BAĞIŞ KAMPANYASI YAPILDI
SİGORTALAR (DEĞİŞİKLİK) YASA ÖNERİSİ ÇAL
HALK GEÇİM, HÜKÜMET SEÇİM DERDİNDE...

HALK GEÇİM, HÜKÜMET SEÇİM DERDİNDE...

  Bu haber 24 KASIM 2017, Cuma 13:17:44 eklenmiştir. 867 kez okunmuştur.
HALK GEÇİM, HÜKÜMET SEÇİM DERDİNDE... Sorunlara Çare Üretmeyecekseniz Halktan Niye Yetki İstiyorsunuz?

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

UBP-DP Hükümeti  kurulduğu günden beri halkı doğrudan ilgilendiren sorunları çözme, yaşam standardını yükseltme yönünde  hiçbir olumlu adım atmadığı gibi var olan sorunlara yenileri eklenmiştir.
Erken seçim kararı alınmasıyla hükümet yetkilileri koltuklarını koruma telaşı ile sorunlara karşı tamamen kayıtsız bir şekilde sadece seçime yönelik popülist yaklaşımlarla oy avcılığı yapmaktadırlar. Son bir yılda  Türk Lirasının Döviz karşısında %30’lara varan değer kayıbı   sonucu halkın  alım gücünde büyük bir düşüş yaşanması karşısında hükümet kılını kıpırdatmamıştır. Kendi parası olan normal bir devlet olmadığımız bir gerçekliktir fakat hükümet eğer isterse pahalılık karşısında halkın alım gücünü koruyacak bazı tedbirleri hayata geçirebilir. İthal ürünlerden alınan vergiler ve fonlarda indirim yapılarak veya tamamen kaldırılarak aşırı  fiyat artışları önlenebilir.  Fiyat İstikrar Fonu bu amaçla kurulmuş olmasına rağmen UBP-DP Hükümeti bu fonu hiçbir zaman  asıl amacı için kullanmamıştır.
Seçim kazanmak uğruna  hukuğu hiçe sayan, insanımızın umutlarıyla oynayan, boş vaatlerle kandırmaya çalışan UBP-DP Hükümetine sesleniyoruz;  Uğruna her şeyi mübah saydığınız makamlar halka hizmet etmek içindir.  Sizler seçim derdine düştünüz, halk geçim derdinde. Alım gücü günden güne eriyor ve sadece seyrediyorsunuz. Sorunlarına  çare üretmeyecekseniz halktan niye yetki istiyorsunuz?     


  ,
Facebook Facebook   Google Google  

 

KAMU GÖREVLİLERİ YASA TASARISI İÇİN KAMU GÖREVLİLERİ YASASI 2015TIKLAYINIZ.

 

 
 
Sitemizi başarılı buluyor musunuz?
Başarılı buluyorum
Daha başarılı olabilir
Başarısız buluyorum
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
teste, ,
 

© Copyright 2017 ktams.com
Her hakkı saklıdır.
İdeza Bilişim