KIBRIS TÜRK AMME MEMURLARI SENDIKASI
ZAMLAR İÇİN BAŞBAKANLIĞA SİYAH ÇELENK!
BASIN EMEKÇİLERİNİN ÇALIŞMA KOŞULLARI İY
ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARINA DA EŞEL MOBİL
“HALK DA ÇALIŞANLAR DA BUNU HAK ETMİYOR”
"REFORM ÖNCE ZİHNİYETLERDE OLMALIDIR"
SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ'NDE DAYANIŞMA RUHU

SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ'NDE DAYANIŞMA RUHU

  Bu haber 19 Ekim 2017, Persembe 14:59:46 eklenmiştir. 764 kez okunmuştur.
SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ\'NDE DAYANIŞMA RUHU Sosyal Hizmetler Dairesi'nin Bir Çalışanı Hakkında Kamu-Sen Tarafından Bazı Iddialarda Bulunulduğunu Belirterek Bunu Protesto Eden KTAMS, Ilgili Iş Yerindeki Çalışanların Ezici Bir Çoğunluğunun Iddiaları, "Gerçek Dışı Ve Saptırma" Olarak Nitelediğini Bildirdi.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kıbrıs Türk Amme Memurları Sendikası (KTAMS) Sosyal Hizmetler Dairesi önünde basın açıklaması yaptı.
Sosyal Hizmetler Dairesi'nin bir çalışanı hakkında Kamu-Sen tarafından bazı iddialarda bulunulduğunu belirterek bunu protesto eden KTAMS, ilgili iş yerindeki çalışanların ezici bir çoğunluğunun iddiaları, "gerçek dışı ve saptırma" olarak nitelediğini bildirdi.
KTAMS Başkanı Ahmet Kaptan yaptığı açıklamada, “Çamur at izi kalsın” şeklinde nitelediği suçlama ve iddiaların Kamu-Sen Başkanı Metin Atan tarafından ispatlanmasını istedi ve hukukun bunu gerekli kıldığını kaydetti.
Kaptan, iddiaları yapıp ardından bunu basın bildirisi şekline dönüştürüp, çalışanların motivasyon ve sorumluluk duygularına sekte vurulduğunu, bu iddiaların ispatını sadece KTAMS’ın değil çalışanların da talep ettiğini açıkladı.
“Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan ve idarecilerden rahatsız olduklarını” belirten Kaptan, Sosyal Hizmetlerin bu ülkenin gözbebeği olduğunu ve sadece ülkeye hizmet etmeyi düşündüğünü aktardı.
Kaptan, konuşmasında, “Çalışanların huzurlarını bozmalarına izin vermeyeceğiz… Bu mücadelemiz sürecektir… Çamur sahibine aittir ve kendi yüreğidir” ifadelerini kullandı.
Kaptan, çalışana sahip çıkan Sosyal Hizmetler Dairesi personelini de kutladı.
Hazırlanan basın açıklamasını KTAMS Yönetim Kurulu Üyesi Serman Yiğit okudu.
İşte basın açıklaması:
 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı, Sosyal Hizmetler Dairesi çalışanı hakkında KAMU-SEN tarafından yapılan iddiaları, ilgili iş yerindeki çalışanların ezici bir çoğunluğu  gerçek dışı ve saptırma olarak nitelendirmektedir.
İddiaları yapan kişi ve Sendikasının dairedeki huzur ortamını bozmaya yönelik girişimlerde bulunmasına karşın, Sosyal Hizmetler Dairesi çalışanlarının birlik ve bütünlüğünün dahada pekiştiğini belirtmek isteriz.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı aynı zamanda Sosyal Hizmetler Dairesi Müdürünü, hizipleşmelere yol açan kişilere prim vermemeye davet eder, eforlarını kamu hizmetinde verimliliğe ve vatandaş odaklı çalışmaya yönelik harcamalarını salık veririz. 
 
TAK


  ,
Facebook Facebook   Google Google  

 

KAMU GÖREVLİLERİ YASA TASARISI İÇİN KAMU GÖREVLİLERİ YASASI 29 Mart 2016TIKLAYINIZ.

 

 
 
Sitemizi başarılı buluyor musunuz?
Başarılı buluyorum
Daha başarılı olabilir
Başarısız buluyorum
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
teste, ,
 

© Copyright 2017 ktams.com
Her hakkı saklıdır.
İdeza Bilişim